PILNE WIADOMOŚCI! 20-letni polski student otrzymał najwyższą nagrodę medyczną za odkrycie unikalnego sposobu na CAŁKOWITE PRZYWRÓCENIE WZROKU bez operacji!

Jak najnowsze osiągnięcie będzie w stanie uratować miliony ludzi przed ślepotą i jak obywatele Polski będą mogli otrzymać nowy środek w ramach preferencyjnego programu – w dzisiejszym numerze

Niesamowite odkrycie Andrzeja Dobrowolskiego zachwyciło publiczność Międzynarodowej Konferencji Okulistycznej, wśród której byli prawdziwi luminarze medycyny - znani okuliści, profesorowie i doktorzy nauk.

Hala 10 minut stojąc oklaskiwała stojącego na podium młodzieńca.

Andrzej opracował unikalną formułę, która pozwala przywrócić wzrok BEZ CHIRURGII W KAŻDYM WIEKU!

Według obserwacji około 78% populacji powyżej 40 roku życia cierpi na choroby oczu w 2023 roku. Całkowicie tracą wzrok i stają się niepełnosprawni w wieku 70 lat - 55%.

Andrzej Dobrowolski opracował unikalną formułę przywracania wzroku, a wiodące struktury naukowe Polski podjęły się jej wdrożenia.

Specjaliści z Instytutu Okulistyki i Mikrochirurgii Oka, wzięli bezpośredni udział w tworzeniu nowego rewolucyjnego środka widzenia i nazwali tę metodę niczym więcej niż sensacją w okulistyce.

W tej chwili wszystkie badania kliniczne zostały pomyślnie zakończone, a środek, stworzony na podstawie formuły Andrzeja, jest już dostępny dla ogółu społeczeństwa!

Brawa po występie Andrzeja nie ustały przez 10 minut!

Korespondent: „Andrzeju, jesteś jednym z dziesięciu najbardziej obiecujących młodych naukowców na świecie. Dlaczego zdecydowałeś się zająć problemem wad wzroku?”

- Szczerze mówiąc, nie chcę o tym za dużo mówić, ale motywacja tutaj jest wyłącznie osobista. Kilka lat temu u mojej mamy zaczął się postępujący spadek wzroku, nie pomagały ani okulary ani soczewki - jej wzrok ciągle się pogarszał. Została zapisana na operację, ale już na tydzień przed terminem okazało się, że ma postępującą ślepotę z powodu złego ukrwienia najważniejszych części oka – soczewki i dna oka, co oznacza, że nie było Kwestia jakiejkolwiek operacji.

Moja babcia była całkowicie ślepa na podobną chorobę. Cierpiała przez długi czas, leżała w szpitalach, przeszła kilka nieudanych operacji. Przez ostatnie 7 lat swojego życia żyła całkowicie ślepa i bezradna, zamknięta w czterech ścianach z powodu swojego problemu. Moja mama i ja opiekowaliśmy się nią i widzieliśmy, jak cierpiała i cierpiała.

Andrzej w dzieciństwie ze swoją ukochaną babcią. 2002

Po śmierci babci problem ze wzrokiem mojej mamy zaczął się pogłębiać. Miała kataraktę. Na początku lekarze zażądali dużo pieniędzy, których nie mieliśmy. A potem powiedzieli, że nawet operacja w jej przypadku nie pomoże. Chociaż po nieudanych operacjach u babci przestałem już liczyć na operację i lekarzy.

Bałem się, że moja mama oślepnie, więc postawiłem sobie za cel znalezienie sposobu na przywrócenie jej wzroku!

Pogrążyłem się w lekach, które przepisała mi mama. I byłem w szoku, kiedy zdałem sobie sprawę, że większość tego, co jest sprzedawane w aptekach, to chemia bezużyteczna, co jeszcze bardziej pogarsza sytuację. A mama codziennie je liczyła.

Przez ostatnie trzy lata całkowicie pogrążyłem się w tym temacie. Właściwie w trakcie pisania pracy magisterskiej pojawiła się nowa metoda przywracania wzroku, o której wszyscy teraz mówią. Wiedziałem, że wymyśliłem coś nowego. Ale nie mogłem sobie wyobrazić, że wzbudzi to takie zainteresowanie różnych struktur.

Korespondent: „Z jakich struktur?”

- Gdy tylko pojawiły się publikacje o mojej metodzie, od razu zaczęły napływać oferty sprzedaży pomysłu. Jako pierwsi zgłosili się Francuzi, oferując 120 tys. euro. Ostatnim był amerykański holding farmaceutyczny, który już chciał kupić mój rozwój za 35 milionów dolarów. Teraz zmieniłem numer telefonu i nie wchodzę na portale społecznościowe.

Korespondent: „Ale, o ile wiem, nie sprzedałeś formuły?”

- Oczywiście, że nie! Niektórym może się to nie podobać, ale jestem patriotą Polski, kocham i wspieram mój kraj we wszystkim.

Stworzyłem ten preparat nie po to, aby korzystali z niego obcokrajowcy, a tym bardziej wrogowie Polski, którzy nakładają na nas sankcje.

W końcu co się stanie, jeśli sprzedam formułę za granicą? Dostaną patent, zakażą nam produkcję i podniosą cenę. Polacy po prostu nie będą w stanie odzyskać wzroku.

Jeden z zagranicznych lekarzy powiedział mi, że takie lekarstwo powinno kosztować co najmniej 3000 dolarów. Pomyślcie sami, kto w Polsce może to kupić za takie pieniądze?

Dlatego gdy otrzymałem od państwa propozycję udziału w rozwoju narodowego polskiego preparatu, od razu się zgodziłem. Współpracowaliśmy z najlepszymi specjalistami Instytutu Okulistyki i Mikrochirurgii Oka.

To było dla mnie niesamowite przeżycie! Teraz badania kliniczne zostały zakończone i środek jest dostępny dla ludzi.

Najlepsi naukowcy z naszego kraju byli zaangażowani w rozwój preparatu opartego na formule Andrzeja

Korespondent: „Jak się teraz czuje twoja mama?”

„Teraz jest całkowicie zdrowa. Moja formuła, a raczej stworzony na jej bazie środek , całkowicie przywrócił jej wzrok. Teraz ma lekką krótkowzroczność, która nie powoduje większych niedogodności. Mama nie nosi okularów, a nawet czyta bez nich.

Korespondent: „Dziękuję, Andrzeju, i życzę dalszych sukcesów! Jesteś prawdziwą dumą narodu!”

Ze strony państwa rozwój koordynował Nikołaj Władimirowicz Borszczow, dyrektor generalny Instytutu Badawczego Okulistyki i Mikrochirurgii Oka. Fiodorow. Poprosiliśmy go, aby opowiedział nam więcej o nowym lekarstwie i o tym, jak zwykli ludzie mogą go dziś otrzymać.

Korespondent: „Jaka jest istota idei Andrzeja Dobrowolskiego? Czy jego formuła faktycznie pomaga przywrócić wzrok w każdym wieku i niezależnie od stanu?”

Michał Twardowski: Pomysł Andrzeja to zupełnie nowe podejście do przywracania wzroku. Dla specjalistów nie jest tajemnicą, że wszystkie preparaty farmaceutyczne mogą dziś pomóc tylko na początkowych etapach. Co więcej, lekarze pozbawieni skrupułów często stosują niewłaściwe podejście: przepisuje się mnóstwo leków, które tylko opóźniają to, co nieuniknione. A gdy nadchodzi ten moment i osoba praktycznie przestaje widzieć, od razu zostaje wysłana na operację.

Pamiętaj: operacja zawsze wiąże się z ryzykiem! To prawdopodobieństwo uszkodzenia nerwu wzrokowego i trudny powrót do zdrowia oraz ogromny koszt, na który nie każdy może sobie pozwolić!

Dla płatnych prywatnych klinik to biznes - nikt nie ratuje ludzkiego wzroku.

Już na początku XXI wieku nasi naukowcy zdali sobie sprawę, że 90% problemów ze wzrokiem występuje tylko z jednego powodu - z powodu niedostatecznego ukrwienia gałki ocznej, złego odżywienia soczewki, twardówki i rogówki niezbędnymi substancjami. A jeśli ta podstawowa przyczyna zostanie wyeliminowana, możliwe jest całkowite przywrócenie widzenia do jedności, rezygnując z kosztownych operacji.

Pomysł Andrzeja pomaga regulować prawidłowy dopływ krwi do całego aparatu wzrokowego człowieka. Pozwala to całkowicie wyeliminować ryzyko utraty wzroku w początkowej fazie choroby. Ale to oczywiście nie wystarczy, aby przywrócić pracę oczu w ciężkich stadiach choroby, kiedy mówimy już o całkowitej ślepocie.

Właściwie to dlatego wysiłek tak ogromnej liczby lekarzy i specjalistów medycznych wymagał stworzenia, w oparciu o formułę zaproponowaną przez Andrzeja, skutecznego środka przywracającego wzrok w każdym wieku i prawie w każdych stanach patologicznych. Gotowy produkt otrzymał nazwę „Visospect” , a dziś jest to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na przywrócenie wzroku!

Korespondent: „Ale uważa się, że niemożliwe jest przywrócenie wzroku w sposób niechirurgiczny, zwłaszcza po 40 latach?”

Michał Twardowski: To wszystko bzdury. Cóż, chęć firm farmaceutycznych do zarabiania. Od dawna udowodniono, że każdy układ organizmu może się sam wyleczyć, wystarczy mu w tym pomóc – usunąć stany zapalne, zwiększyć krążenie krwi i przyspieszyć usuwanie martwych komórek i toksyn.

Korespondent: „Ale wcześniej jakoś leczyli wzrok? W aptekach na półkach jest wiele różnych leków. ”

Michał Twardowski: Właśnie o to chodzi, że masowo. Ale wszystkie opierają się na zasadzie opisanej na samym początku wywiadu. Leki tylko łagodzą objawy - to wszystko, co mogą zrobić. Człowiek staje się zdrowy przez krótki okres czasu. Ale generalnie bardziej prawdopodobne jest, że negatywnie wpłyną one na wzrok niż go przywrócą.

Tutaj Andrzej miał absolutną rację. Jeśli spojrzysz na formuły leków w aptekach, każdy specjalista zrozumie, że należy je przyjmować tylko w ostateczności.

Korespondent: „Czym więc różnią się od „Visospect”? Nowy preparat pomaga w pełni przywrócić wzrok?

Michał Twardowski: Głównym zadaniem naszego produktu jest stworzenie nowej tkanki zamiast uszkodzonej i przywrócenie ukrwienia oka. Wystarczy jeden zabieg, aby aktywować ponad 930 000 komórek, które bezpośrednio biorą udział w procesie przywracania wzroku. I tak raz za razem. To jest kluczowa zasada nowej metody.

Z tym wszystkim my, podobnie jak Andrzej, podeszliśmy do problemu w zupełnie nietrywialny sposób. Jego remedium to nie kolejny układ związków chemicznych, które wędrują od jednego leku do drugiego, ale unikalna kompozycja silnie skoncentrowanych ekstraktów pochodzenia roślinnego. To sprawia, że jest nie tylko najskuteczniejszy, ale również całkowicie bezpieczny, naturalny.

Procesy przywracania wzroku i uszkodzonych tkanek oka rozpoczynają się od pierwszych dni przyjęcia, ALE aby osiągnąć pożądany efekt terapeutyczny, należy ukończyć pełny zabieg - formuła ma działanie kumulacyjne. Obraz staje się wyraźny, poprawia się ostrość, znikają zaczerwienienia i pieczenie.

Następnie komórki są odnawiane i wzrok powraca nawet w najbardziej zaniedbanych przypadkach. Ponadto, w przeciwieństwie do chemii farmaceutycznej, „Visospect” nie ma negatywnego wpływu na drobne naczynia gałki ocznej.

Korespondent: Na jakie problemy ze wzrokiem pomaga ten środek?

Michał Twardowski: „Visospect” pomaga w prawie wszystkich chorobach narządów wzroku:

 • krótkowzroczność
 • dalekowzroczność
 • astygmatyzm
 • jaskra
 • katarakta
 • zapalenie nerwu wzrokowego
 • zapalenie nerwu
 • zapalenie błony naczyniowej oka (zapalenie naczyniówki oka)
 • zespół suchego oka
 • dystrofia siatkówki i wiele innych problemów związanych z widzeniem.

W toku badań klinicznych udowodniono, że "Visospect" przyczynia się do:

 • Profilaktyka chorób oczu, m.in. krótkowzroczność, jaskra i zaćma.
 • Przywracanie i zachowanie wzroku.
 • Ochrona wzroku przy zwiększonym obciążeniu wzrokowym (podczas pracy przy komputerze i negatywnych skutków działania promieni słonecznych).
 • Normalizacja ciśnienia wewnątrzgałkowego.
 • Ochrona obiektywu, m.in. od zamieszania.
 • Poprawa ostrości wzroku.
 • Zwiększenie kontrastu widzenia.
 • Odbudowa uszkodzonych komórek narządu wzroku.
 • Poprawa krążenia krwi w narządach wzroku.
 • Łagodzi zespół suchego oka (zmęczenie oczu, swędzenie, zaczerwienienie, suchość, ból).

A oto co jest jeszcze ciekawsze. Pamiętajcie, mówiłam, że w składzie są tylko naturalne składniki roślinne. Dlatego zamiast przestarzałej technologii ich przetwarzania producent stosuje teraz najnowszą technologię ekstrakcji na zimno. Za jego pomocą skoncentrowane substancje aktywne są izolowane z roślin z maksymalnym zachowaniem ich korzyści. Dzięki tej technologii skuteczność formuły wzrosła o 47%!

Korespondent: Ale „Visospect" będzie też w aptekach, prawda? Swoją drogą, ile to będzie kosztować?

Michał Twardowski: Gdy tylko stało się jasne, że naprawdę dostajemy coś wartościowego, farmaceuci zaatakowali nas na wszystkich frontach. Oni i Andrzej początkowo zaproponowali sprzedaż formuły.

Nie wiem, czy Andrzej ci powiedział, ale nawet mu grożono. Po prostu nie chcą dopuścić do produkcji Visospect! To bandytyzm i sabotaż!

Korekta wzroku w naszych czasach to największy na świecie niszowy rynek farmaceutyczny. Co roku w samych Stanach Zjednoczonych sprzedawane są leki warte miliardy dolarów. Nasz preparat może radykalnie zmienić sytuację na rynku. Kuracja z „Visospect” będzie można zrobić tylko raz i na zawsze przywrócić wzrok w każdym wieku.

Korespondent: „Skoro Visospect nie występuje w aptekach, to jak można go w takim razie dostać?”

Michał Twardowski: Omówiliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na najbardziej efektywną.

Właśnie teraz uruchomiliśmy specjalną promocję , w której "Visospect" można zamówić z rabatem AŻ 100%! Połowę środków przejął Instytut Okulistyczny. Teraz popyt na produkt wzrósł dziesięciokrotnie, nie wystarczy dla wszystkich, dlatego w ostatnich dniach promocji można go zdobyć tylko ze zniżką w ramach oficjalnej loterii online . Jak mówią, nikt nie powinien się obrazić.

Teraz ważne jest, aby zwrócić uwagę ludzi na „Visospect”. Mamy nadzieję, że efekt „poczty pantoflowej” zadziała i każdy pacjent, który odzyska wzrok, poleci ten preparat swoim znajomym.

Warunki udziału w losowaniu:

 • Być obywatelem Polski w wieku powyżej 18 lat.

Fundusze po obniżonej cenie dystrybuowane są tylko wśród pełnoletnich obywateli Polski.


 • Zakup wyłącznie do użytku osobistego.

Jest to konieczne do walki z handlarzami.


Ze względu na ograniczoną ilość produktu, produkt jest sprzedawany poprzez oficjalne losowanie - zamieszczone poniżej na stronie.

Ważny! Stwierdzono, że maj to najlepszy czas na rozpoczęcie przywracania wzroku. Dzięki stabilizacji średniej temperatury metabolizm zostaje przyspieszony, zwiększa się krążenie krwi w organizmie, zwiększa się dopływ krwi i tlenu do narządów wewnętrznych, w tym narządu wzroku, a także zwiększa się efekt stosowania produktu. Odzyskiwanie wzroku jest o 67% szybsze niż w innych porach roku.

Weź udział w losowaniu i otrzymaj rabat na zakup Visospect do 100%.

ZGADNIJ ZA KTÓRYMI DRZWIAMI JEST RABAT 100%

Visospect
299 zl
darmową próbkę Visospect
Wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Pośpiesz się! Masz czas:
10 : 00

Gratulacje!

Możesz otrzymać Visospect za darmową próbkę Visospect!

OK

Komentarze:

Ewelina Wesołowska
A wy twierdzicie, że stracone pokolenie! Są umysły wśród naszej młodzieży! Przyszłość należy do naszych dzieci!
Jerzy Michalski
Oglądałem odcinek o tym chłopcu. Następnie zamówiłem ze zniżką w ramach tego losowania . Biorę piąty dzień, widzę dużo lepiej, oczy nie są rozmazane, oczy nie bolą, zaczerwienienie zniknęło.
Oskar Żurawiecki
Zamówione dla mamy, dostarczone wczoraj. W promocji, odbiór tylko na poczcie. Ale to łatwiejsze niż chodzenie do lekarzy. Teraz mama zażywa go.
Anastazja Winiarska
Zamówiłam go dla siebie 10 dni temu, miesiąc później miałam zaplanowaną operację. Nigdy bym nie pomyślała, że naprawdę można mi pomóc. Miałam jaskrę - wczoraj byłam na wizycie u okulisty - rozłożył ręce, wrócił wzrok. Zapytał, co brałam, powiedział, że nie słyszał o takim środku, inaczej by mi go od razu przepisał i nie wysyłał na operację (tak, więc mu uwierzyłam)! Postanowiłam go zamówić, bo bałam się, że oślepnę po operacji, chociaż byłam jeszcze młoda.
Laura Grzyb
Dobrze, że wyrastają nam takie mądre dzieciaki! Powodzenia dla niego i powodzenia!
Barbara Harasimowicz
Zamówiłam mamie i tacie, zwłaszcza gdy mamy takie losowanie rabatów. Obaj zażywają preparat i obaj z każdym dniem stają się coraz zdrowsi. W domu już obchodzą się bez okularów, co już jest znakomitym postępem.

Natalia Prych
Zdążyłam! Już jutro powinni mi to przynieść.
Aleksandra Mazur
Wzięłam udział w losowaniu i otrzymałam zniżkę, bardzo miło)) Myślę, że trochę więcej, a cena i tak zostanie zawyżona. Bez tego nie da rady...
Halina Witkowska
W klinikach panuje chaos i przerażenie. Dawno tam nie zaglądałam, nadal nie ma sensu. W prywatnych zdzierają jak lepkie, bez opcji. Jestem bardzo wdzięczna, że teraz możemy dostać "Visospect" ze zniżką!
Maria Filipczak
Przeczytałam recenzje i zdałam sobie sprawę, że powinnam to wziąć) Pójdę po zniżkę i złożę zamówienie.
Katarzyna Jacheć
Dobrze, że rozwinęło się państwo, a nie jeden z prywatnych handlarzy. Bylibyśmy wtedy trzykrotnie obdarci ze skóry za to lekarstwo. A chłopak ma się dobrze, w naszym kraju są jeszcze bystre głowy.
Julia Szczepaniak
To jest jakiś cud. Tydzień temu miałam zaćmę, teraz wszystko ustąpiło, wzrok nie wrócił do końca, ale jeszcze nie skończyłam kuracji.
Alicja Gregoryńska
W pełni zgadzam się z innymi opiniami! Moim zdaniem najlepszy jest Visospect . Mój mąż miał problemy ze wzrokiem. Nie wiedziałam co robić, zbieraliśmy pieniądze na operację. Ale przeczytałam o Visospect i postanowiłam spróbować. Zaczął to brać, przez półtora miesiąca jego wzrok stała się 1.

Wiktoria Andrzejewska
Na szczęście mamy również doświadczenie w leczeniu Visospect i również pozytywne. Imponuje swoim działaniem. Wizja stała się jak w młodości!
Żaneta Krzyżanowska
Muszę zamówić dla męża. Mam nadzieję, że to pomoże, ślepota to straszna rzecz! Cóż, trzeba będzie się nim opiekować, rzucić wszystko, zarówno pracę, jak i ogród.
Mikołaj Dębowski
O Visospect przeczytałem po raz pierwszy na forum okulistycznym. Imponujący! Zostawił zgłoszenie by otrzymać ze zniżką
Artur Bielski
Dostałem to dzisiaj pocztą. Nie do końca wierzyłem. Myślałem, że gdzieś jest haczyk, ale w końcu mam Visospect... Nie będę już chodzić po aptekach. W telewizji mówią tylko o tym, że oszukują ludzi i nikt z tym nic nie robi. Ale dobrze, że są tacy, którzy chociaż robią coś dla ludzi. Dziękuję bardzo!
Ewelina Kwiatkowska
Dlaczego więc nie są one przepisywane bezpłatnie w klinice, skoro takie lekarstwo jest dobre i państwo je wspiera?
Maksymilian Dobrołowicz
Ewelino, ale dlatego, że aby coś trafiło do kliniki, musi upłynąć pięć lat, zanim wszyscy grabberzy w terenie napełnią swoje kieszenie. A potem jest mało prawdopodobne ze zniżką ... Najprawdopodobniej pojawi się w aptekach komercyjnych, ale cena tam będzie fantastyczna, jestem pewien!
Łukasz Majchrzak
Dziękuję. Zamówiłem Visospect w promocji ze zniżką . Przysłali za trzy dni. Spróbuję, z biegiem lat wzrok coraz bardziej mi się pogarsza, boję się zrobić operację. Sąsiad zrobił, cierpi od 2 lat. Wszystko tam gnije i nie leczy ...
Irena Piotrowska
Czy to naprawdę nie jest oszustwo?
Wioletta Urbaniak
Ireno, cóż, jakie oszustwo, jeśli nie musisz nic płacić? Kiedy oszukują, proszą o pieniądze z góry. A tu zwłaszcza, że po otrzymaniu trzeba płacić.
Michał Rusek
W pełni potwierdzam! Visospect to bardzo dobry środek. Próbowałem przywrócić nim wzrok. Ostatnio bardzo szybko pogorszył mi się wzrok. Nie widziałem nawet znaków drogowych. Zacząłem brać Visospect za radą przyjaciółki i wszystko wróciło do normy. Ostrość wzroku powróciła. Radzę wszystkim!

Bartłomiej Choina
Również mam doświadczenie w przyjmowaniu Visospect i również pozytywne. Wziąłem udział w akcji, wypadła świetna zniżka. Jest to znacznie tańsze niż chodzenie do klinik po leki, które przepisują.
Weronika Piłat
Ciekawe. Z powodu komputera wzrok jest prawdziwym problemem. Spróbuję Visospect. Póki jest w promocji, dlaczego nie spróbować.
Anna Gruszka
Pozbyłam się okularów z Visospect. Wzrok jest teraz 1! Widzę wszystko! A w okularach cały czas boli mnie głowa.
Kamil Wysocki
Dobrze, że są młode talenty. Jest dumny z kraju!
Daniel Cyrankowski
W tej chwili przywracam wzrok za pomocą tego Visospect. Minął drugi tydzień dopiero, a wizja stała się zauważalnie ostrzejsza. Wcześniej nie widziałem numeru autobusu na przystanku, ale teraz wszystko jest w porządku, widzę to dobrze.
Olga Kozioł
Ooooooooo))))) Nie wiedziałam, że "Visospect" wymyślił cudowny chłopiec! Wzięłam go z osobistej rekomendacji znajomego profesora. Teraz nie noszę soczewek. Ale potem zamówiłam bez rabatu i wyszło 5 razy drożej, to na pewno. Teraz pomyśl, ile to będzie kosztować, kiedy w końcu trafi do aptek. Nie mogę sobie nawet wyobrazić!
Jolanta Jóżwik
Moja znajoma miała operację oka w zeszłym roku. Dwa razy (Ta operacja była powtórna). Wciąż ma ropnienie i jakieś problemy przez cały czas. Postanowiłam sama, że samodzielnie przywrócę wzrok.
Michał Łopuszczyński
Nasi naukowcy zawsze byli i będą najsilniejsi, bo mamy dobrą szkołę. Nawet teraz!
Gabriel Haleta
Otrzymałem to dzisiaj pocztą. Zaczynam odzyskiwać wzrok, nie chcę iść na operację z powodu negatywnych doświadczeń znajomych.
Katarzyna P.
Dzisiaj odebrałam paczkę z poczty. Wszystko w porządku. Dostarczone szybko. Na widok wszystko jest w idealnym porządku, wszystkie paczki są nienaruszone, wyglądają na wysokiej jakości, spróbujemy.
Marta Skorupska
Myślałam o zrobieniu korekcji wzroku, ale bardzo się bałam. Jakieś 2 miesiące temu dowiedziałam się o Visospect . Postanowiłam ją wypić na początek - poprawił mi się wzrok, teraz nie będę miała operacji. Szkoda, że nie dostałam zniżek, musiałam zapłacić 9900 w prywatnej klinice.
Paweł Kruszewski
Dzięki za rekomendację. Mam nadzieję, że pojawi się w aptekach.
Włodzimierz
Cześć wszystkim! Miesiąc temu skończyłem zabieg Visospect i mój wzrok stał się prawie idealny!!! Po prostu brak mi słów. Dziękuję bardzo!
Joanna
Zamówiłam Visospect całą kurację. Najpierw sama to wypiję, potem zamówię dla całej rodziny, na profilaktykę. Słaby wzrok to nasz problem genetyczny.
Wiliam Stokłosa
Wzrok naprawdę się poprawia. Nie bardzo w to wierzyłem, dopóki sam nie spróbowałem. Słyszałem wiele dobrego, ale w coś nie wierzyłem. Ale kiedy się przekonam, mogę doradzić.
Piotr Olchowski
Używam go od dłuższego czasu, bardzo pomaga. Wzrok się poprawił, a oczy są mniej zmęczone w ciągu dnia.
Paulina Skarbowska
PRZYJACIELE!!! POWRÓCIŁAM SAMODZIELNIE WZROK W PÓŁTORA MIESIĄCA! TO JEST CUD!
Jowita Krupa
Dzięki Visospect wzrok mojej mamy został przywrócony! Teraz czyta wnuczce książki i ogląda telewizję bez okularów!
Robert Ruchała
Dużo pracowałem przy komputerze, aż całkowicie straciłem wzrok. Lekarze kazali mi iść na zabiegi i przepisali mi krople, które kosztują prawie połowę mojej pensji. A Visospect jest tańszy i skuteczniejszy. Sam to sprawdziłem!
Weronika Szczur
Dzięki za rekomendację. Boję się iść do okulisty, ostatnio rozmawiałam o korekcji laserowej.
Julia Biernatowska
A wzrok mi się pogorszył tak mocno... Spróbowałam Visospect - wyzdrowiałam prawie całkowicie.
Konstantyn
Drugi tydzień zabiegu i już nie mogę porównać wzroku jak było wcześniej. Zdecydowanie polecam Visospect. I wielkie dzięki dla tego chłopca za rozwój!


2023 . Wszelkie prawa zastrzeżone.